El. leidinys „Stepono Dariaus giminės“.

Nerijus Korbutas 2023 gruodžio 20 d., 18:47  


Gerbiami Plieno Sparnai skaitytojai, kviečiame Jus įsigyti svetainės kūrėjo Nerijaus Korbuto parengtą el. leidinį „Stepono Dariaus giminės“. Leidinyje pirmą kartą, remiantis ne tautosaka, bet dokumentais - papasakota Stepono Dariaus šeimos istorija, ištaisytos 90 metų skelbtos klaidingos datos ir faktai. Tiek, kiek leido išlikusių bažnytinių knygų „gylis“ – sudarytos šeimų genealogijos. Be visų šių, sakytum, sausų faktų – sužinosite daug kitų įdomių dalykų, na, pvz. kuris S. Dariaus brolis 1972 m. JAV prezidento rinkimuose bandė mesti pirštinę R. Niksonui ir kaip jam sekėsi!
Leidinys gausiai iliustruotas vertingomis fotografijomis, įdomiomis iškarpomis iš JAV spaudos, bei pagrįstas bažnytinėmis metrikomis.
Visos surinktos lėšos keliaus į fondą, kuriame kaupiame lėšas naujam šios svetainės sukūrimui. Mūsų svetainei jau daugiau kaip 15 metų, kiek šaržuojant galima sakyti, kad internetiniame pasaulyje tai maždaug laikotarpis tarp paleolito ir mezolito, bet kalbant rimtai - jei norime išlikti, neišvengiamai reikia pokyčių, o pokyčiams reikalingos nemažos lėšos.
Ramaus Jums švenčių laukimo ir begalinė padėka Jums kas dalinsitės šia žinute bei įsigysite el. leidinį!
O nuorodą kaip jį įsigyti, rasite čia: https://www.korbutas.lt/stepono-dariaus-gimines/
     

Asmenybės

Spauskite foto
A.Gustaitis
J.Dobkevičius
S.Darius
S.Girėnas
F.Vaitkus
Z.Žemaitis
R.Marcinkus
P.Hiksa
L.Peseckas
J.Pyragius
B.Oškinis
P.Motiekaitis
V.Rauba
J.Kumpis