Diskusijos

Lietuvos Aviacijos Istorija 1919 - 1940 m. :: Diskusijos :: Svetainės reikalai :: Svetainės naujienos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
II-ASIS STRAIPSNIŲ KONKURSAS
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Ši tema dabar uždaryta
Autorius Pranešimas
eppanzer
2010 Lap 08 d., 21:51
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: 2009 Sau 05 d., 08:36
Pranešimų: 490
Minėto straipsnio autorius paskubėjo išmėtyti savo rašinį po portalus,


Manyčiau problema čia, o ne taisyklėse. Kažkaip būtų nesmagu perkelti visas mūsų vartotojiško gyvenimo teisines normas ir į forumą. Taisyklėse parašyta taip, neparašyta taip, tpfu gal dar į teismą kas panorės kreiptis.
Nelabai gražiai pasielgta kolegų atžvilgiu, jeigu jau savo noru dalyvavo konkurse, galėjo truputėlį palaukti prieš platindamas.
Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Lap 10 d., 08:55
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Noriu dar kartą kolegų paprašyti perskaityti konkursinius darbus ir išsakyti savo nuomonę. Dėkoju
Į viršų
Autorius
2010 Lap 11 d., 06:20
Užsiregistravęs dalyvis #174
Prisijungta: 2010 Spa 20 d., 21:21
Pranešimų: 10
eppanzer rašė ...

Minėto straipsnio autorius paskubėjo išmėtyti savo rašinį po portalus,


Manyčiau problema čia, o ne taisyklėse. Kažkaip būtų nesmagu perkelti visas mūsų vartotojiško gyvenimo teisines normas ir į forumą. Taisyklėse parašyta taip, neparašyta taip, tpfu gal dar į teismą kas panorės kreiptis.
Nelabai gražiai pasielgta kolegų atžvilgiu, jeigu jau savo noru dalyvavo konkurse, galėjo truputėlį palaukti prieš platindamas.



Viskas buvo daryta pagal galiojančias taisykles. Straipsnis nebuvo publikuotas niekur iki nurodytos datos. Šis straipsnis buvo prižadėtas ir aš jau vėlavau su pažadu, bet norėjosi pamatyti jį Plieno sparnų II konkurse. Yra kaip yra. Niekas nieko nesiruošia į jokį teismą duoti. Buvo tiesiog smagu ir net gi garbė sudalyvauti.

Aš vertinčiau pateiktus kūrinius šia tvarka:

I vieta. 1919m. laikinoji Lietuvos kariuomenės uniforma.
Pirmoji Karo aviacijos uniforma.

Aš šia tema domiuosi, randu man reikiamos informacijos, pateikta išsamiai ir įdomiai.

II-IV vietos visi kiti straipsniai išskyrus manąjį...

Aš pats savojo vertinti negaliu, nes busiu šališkas, be to dar tokia situacija gavosi. Mea culpa, jei kam nuo to bus lengviau.
Į viršų
eppanzer
2010 Lap 11 d., 06:48
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: 2009 Sau 05 d., 08:36
Pranešimų: 490
Viskas buvo daryta pagal galiojančias taisykles. Straipsnis nebuvo publikuotas niekur iki nurodytos datos.


Kaip jau rašiau, nesinorėtų priekabiai, pagal taisykles, įrodinėti kas padaryta ne pagal taisykles

be to dar tokia situacija gavosi. Mea culpa, jei kam nuo to bus lengviau.


Gavosi, ir pasibaigė Nemanau, kad kas nors prieš kolegą nusiteikęs priešiškai ir pačiam linkime tik sėkmės. Asmeniškai man kolega pats ir kolegos rašiniai įdomūs ir kur nors juos radęs būtinai paskaitau. Kai kuriuos kritikavau ir kritikuosiu ateityje, jeigu mano nuomone bus už ką

Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Lap 13 d., 22:12
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Kolegos. Liko 10 dienų. Padarykit bent 10 svetainės narių balsų. Nes peršasi mintis, kad tokie konkursai labiausiai reikalingi mums patiems, t.y. svetainės kūrėjams, nors turėtų būti atvirkščiai - viskas daroma tik dėl jūsų.
Į viršų
Mindaugas
2010 Lap 14 d., 15:11
Mindaugas

Užsiregistravęs dalyvis #5
Prisijungta: 2008 Lap 05 d., 17:06
Pranešimų: 464
Mindaugas neignoravo konkurso. Paaiškinimas paprastas - idėja straipsnį publikuoti žurnale Aviacijos pasaulis gimė anksčiau nei buvo paskelbtas konkursas.
Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Lap 20 d., 20:29
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Mieli kolegos, iki II-ojo straipsnių konkurso nugalėtojų paskelbimo liko vos kelios dienos.
Į viršų
Pijus
2010 Lap 20 d., 21:17
Pijus

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: 2008 Lap 05 d., 16:57
Pranešimų: 889
I vieta. 1919m. laikinoji Lietuvos kariuomenės uniforma.
Pirmoji Karo aviacijos uniforma.

Geras straipsnis, išsamu, daug faktų, geros iliustracijos.

II vieta. Klaidos “Lituanikos” bibliografijoje

Išsamus straipsnis. Matome, kad autorius tikrai nepagailėjo laiko ir yra puikus Dariaus ir Girėno skrydžio žinovas. Pritarsiu AntanaZ, kad kažko trūko... Bet ko? Sunku pasakyti.


III vieta. Lietuvos karo aviacijos karininkai 1934 m. birželio 6-7 d. sukilime tarp pilietinės savimonės ir kariškio statuso.

Puikus straipsnis, daug sužinojau apie Aviacijos karininkus 1934m. sukilime.

IV vieta. Lietuviškas kraujas, purpurinė širdis, Holivudas

Įdomus straipsnis, daugiau sužinojau apie Karolį Bučinskį. Straipsnis puikiai tinka "plačiajai visuomenei".

V vieta. Lietuvos aviacija (1930-1940)

Autorius turbūt užmiršo LAK, LŠS. Aprašė tik Lietuvos Karo Aviacija. Straipsniui trūksta vientisumo, turbūt autoriui, kaip moksleiviui, pritrūko laiko. (Pažįstami dalykai)


Prisipažinsiu, kad sunkiausiai buvo skirti II ir III vietas. Abu straipsniai tikrai puikūs. Noriu padėkoti visiems konkurso dalyviams, kad dalyvavo šiame konkurse. Konkursas aukšto lygio, temos mažai nagrinėtos. Štai tokia mano nuomonė.

Į viršų
Nerijus B.
2010 Lap 22 d., 10:33
Užsiregistravęs dalyvis #141
Prisijungta: 2010 Bal 24 d., 10:50
Pranešimų: 276
Visi darbai išties puikūs, na sunku juos ir vertinti. Taigi aš vertinu taip:
V vieta. Lietuvos aviacija (1930-1940). Straipsnis įdomus tačiau jame nėra vientisumo, na visai būtų buvę kas kita jei įvykiai būtų aprašyti chronologine tvarka (pagal metus). Na yra klaidų ir lėktuvo tipų pavdinimuose, kas jau buvo diskutuota.
IV vieta. Lietuviškas kraujas, purpurinė širdis, Holivudas. Įdomus straipsnis, pritariu Pjujui, aš taip pat daugiau sužinojau apie Karolį Bučinskį.
III vieta. Klaidos “Lituanikos” bibliografijoje, išties įdomus straipsnis, matosi autorius labi domisi ta tema, įdėta nemažai darbo. III vietą skyriau dėl pateikimo, na norėtųsi, kad tokiame staripsnyje pateikiami faktai būtų susisteminti ir nuosekliai pateikti.
II vieta. 1919m. laikinoji Lietuvos kariuomenės uniforma. Pirmoji Karo aviacijos uniforma. Straipsnis įdomus, išsamus.
I vieta. Lietuvos karo aviacijos karininkai 1934 m. birželio 6-7 d. sukilime tarp pilietinės savimonės ir kariškio statuso. Na čia taip pat neturiu ką daugiau pasakyti, straipsni įdomus, išsamus.

Išties paantrinsiu Pijui straipsnius vertint buvo nelengva.
Tad visiems Autoriams sėkmės ir tolesniuose jų darbuose.
Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Lap 22 d., 11:15
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Dėkui Nerijau, šiandien paskutinė diena kuomet galite balsuoti už konkurso dalyvių darbus, tad dar sykį prašau visų svetainės kolegų nepatingėti ir parašyti savo nuomonę.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook