Diskusijos

Lietuvos Aviacijos Istorija 1919 - 1940 m. :: Diskusijos :: Įvairios temos :: Lietuvos Aviacijos Muziejus
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Kodėl muziejų verta lankyt kasmet?
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
2010 Spa 04 d., 22:25
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Šeštadienį, t.y. spalio 2 d. buvau su reikalais Kaune ir žinoma, užsukau į muziejų pažiūrėti gal yra kokių naujų leidinių. Radau pirkti Viktoro Ašmensko "Didžiosios tautos aukos", kurios savo bibliotekoje dar neturėjau. Kaina tik 20 lt. Neabejoju, kad kai baigsis tiražas kaina rinkoje išaugs keligubai...
Kadangi pažįstamų darbuotojų tądien nebuvo, nusipirkęs knygą valandėlę padvejojau ar eiti apžiūrėti ekspoziciją ar ne. Galvoju, paskutinį kartą pernai vasarą buvau, kas čia bus naujo ... Tačiau, nuėjau. Maloniai nustebino be galo graži paroda skirta F.Vaitkaus skrydžiui atminti, daug nematytų fotografijų, gražus pateikimas. Pagaliau gyvai apžiūrėjau Martyno "Rūtą", kurios gimimą nuo pat pradžių stebėjau vgc.lt svetainėje. Na, o labiausiai nudžiugau radęs Arkadijaus Kazlausko sukonstruotą lėktuvo ANBO-41 RC modelį, berods mastelis 1/4. Jį apžiūrėti įmanoma iš visų pusių, tad besidomintys tokiais modeliais modeliuotojai būtinai turėtų pamatyti. Pats bandysiu kažkaip suorganizuoti to modelio fotosesiją. Jis privalo atsidurti mūsų Modelių fotoalbume
Patyręs puikių įspūdžių, manau, kad muziejų BŪTINA aplankyti bent kartą metuose!
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook