Diskusijos

Lietuvos Aviacijos Istorija 1919 - 1940 m. :: Diskusijos :: Svetainės reikalai :: Svetainės naujienos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
II-ASIS STRAIPSNIŲ KONKURSAS
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Ši tema dabar uždaryta
Autorius Pranešimas
Flyer
2010 Lap 22 d., 17:02
Užsiregistravęs dalyvis #27
Prisijungta: 2008 Lap 27 d., 15:47
Pranešimų: 135
Atleiskit kad pavėluotai

Parašysiu tik vietas, komentarų nelabai ir turiu, manau jau daugelis išreiškė pagrindinius pastebėjimus.
Tai mano studentiškas vertinimas būtu toks:

1. Klaidos “Lituanikos” bibliografijoje
2. 1919m. laikinoji Lietuvos kariuomenės uniforma.
Pirmoji Karo aviacijos uniforma.
3. Lietuvos karo aviacijos karininkai 1934 m. birželio 6-7 d. sukilime: tarp pilietinės savimonės ir kariškio statuso.
4. Lietuviškas kraujas, purpurinė širdis, Holivudas
5. Lietuvos aviacija (1930-1940)
Į viršų
Eugenijus
2010 Lap 22 d., 22:00
Užsiregistravęs dalyvis #56
Prisijungta: 2009 Vas 25 d., 17:19
Pranešimų: 241
1. Lietuvos karo aviacijos karininkai 1934 m. birželio 6-7 d. sukilime: tarp pilietinės savimonės ir kariškio statuso.
2. 1919m. laikinoji Lietuvos kariuomenės uniforma. Pirmoji Karo aviacijos uniforma.
3. Klaidos “Lituanikos” bibliografijoje
4. Lietuviškas kraujas, purpurinė širdis, Holivudas
5. Lietuvos aviacija (1930-1940)
Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Lap 23 d., 00:00
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Pagaliau, ilgai trukusio (3 mėn. ir 3 savaites) II-ojo straipsnių konkurso kulminacija - autorių ir nugalėtojų paskelbimas.

Taigi, be didelių užuolankų, skelbiu rezultatus:

V vieta. Mažiausiai, 14 jūsų balų, surinko straipsnis
Lietuvos aviacija (1930-1940)
Šio darbo autorius Marius Mureika, dalyvavęs ir pernykščiame straipsnių konkurse. Dėkui Mariui už pastangas.

IV vieta. 4 vietą konkurse užėmė straipsnis surinkęs 28 balus:
Lietuviškas kraujas, purpurinė širdis, Holivudas
Autorius: psk. Alvydas Tamošiūnas. Dėkui Alvydui ir tikimės jūsų dalyvavimo kituose mūsų konkursuose.


III vieta. 3 vietoje, surinkęs 48 balus, straipsnis:
Klaidos “Lituanikos” bibliografijoje
Autorius, pernykščio straipsnių konkurso nugalėtojas, šiemet jau ir šios svetainės administratorius Gintautas Kačergius. Dėkui Gintautui už dar vieną puikų straipsnį Lituanicos tematika.

II vieta. 2 vieta atiteko straipsniui, surinkusiam 51 balą :
Lietuvos karo aviacijos karininkai 1934 m. birželio 6-7 d. sukilime: tarp pilietinės savimonės ir kariškio statuso.


I vieta.Na, ir kaip jau supratote, II-ojo straipsnių konkurso nugalėtojas:
1919m. laikinoji Lietuvos kariuomenės uniforma.
Pirmoji Karo aviacijos uniforma.


Šiuos, II-ojo straipsnių konkurso darbus vertino:

AntanaZ, Egidijus Papečkys, Auktumas Noreika, Pijus Poškus, Nerijus Baublys, Nerijus Korbutas, Martynas Lendraitis, Eugenijus Raubickas, Vilma Jankienė, Remigijus Jankauskas, Gytis Ramoška, Gintautas Pangonis, Saulius Štulas.
Išties autoritetinga komisija, todėl manau, kad įvertinta tikrai teisingai. Esu be galo dėkingas perskaičiusiems ir pasakiusiems savo vertinimą.

Na, ir žinoma keliaujame prie smagiausios dalies - II-ojo straipsnių konkurso dalyvių apdovanojimų:

V ir IV vietas. užėmę Marius Mureika ir Alvydas Tamošiūnas apdovanojami puikiomis, firminėmis LAK kepurėlėmis ir V.Ašmensko knygomis "Didžiosios Tautos Aukos" su autoriaus autografais ! Kuo nuoširdžiausia padėka ir sveikinimai!

III vietą užėmęs Gintautas Kačergius apdovanojamas minėta LAK kepurėle, V.Ašmensko knyga "Didžiosios Tautos Aukos" su autoriaus autografu ir puikia knyga "Aviacijos sportas Lietuvoje 1940-1989 m.".

II vietos nugalėtojas apdovanojamas firmine LAK kepurėle, V.Ašmensko knyga "Didžiosios Tautos Aukos" su autoriaus autografu, E.Raubicko knyga "Ženklas ant munduro" ir fantastišku Kazimiero Mikalausko fotografijų albumu "Fotoskrydis. Lietuva. Gamtos akimirkos ". Šis Mindaugo darbas planuojamas spausdinti "Aviacijos Pasaulyje"

Na, ir I-oji vieta.
Konkurso nugalėtojas apdovanojamas metine vienintelio Lietuvoje aviacinio žurnalo "Aviacijos Pasaulis" prenumerata. Straipsnis planuojamas spausdinti "Aviacijos Pasaulyje".
Straipsnio, užėmusio I-ąją vietą dailininko Nerijaus Treinio laukia LAK kepurėlė ir V.Ašmensko knyga "Didžiosios Tautos Aukos" su autoriaus autografu.

Didelis nuoširdus AČIŪ visiems rašiusiems!


SVARBU: Planuojamas svetainės narių, konkurso dalyvių ir visų norinčių susitikimas, kurio metu ir apdovanosime nugalėtojus bei smagiai ir turiningai pasibūsime. Planuojama data ir laikas: 2010 gruodis, Kaunas. Konkrečiau pranešiu savaitės bėgyje. Negalintiems atvykti prizai bus išsiųsti paštu.

Straipsnių konkursą skelbiu baigtą, beliko suorganizuoti susitikimą ir išsidalinti prizus!












[ Redaguota 2016 Spa 12 d., 21:21 ]
Į viršų
Mindaugas
2010 Lap 23 d., 11:25
Mindaugas

Užsiregistravęs dalyvis #5
Prisijungta: 2008 Lap 05 d., 17:06
Pranešimų: 464
Ačiū visiems skaičiusiems ir vertinusiems. Džiaugiuosi, jog mano "rašliavos" buvo taip gerai įvertintos, laikysiu tai ženklu, skatinančiu ir toliau rašyti Norėčiau padėkoti dailininkui Nerijui Treiniui, kuris sutiko eikvoti savo laisvalaikį iliustruojant uniformų straipsnį, o taip visiems dalyviams už sveiką konkurenciją, kuri tik skatina pasitempti. Tikiuosi greitu laiku susitiksime gyvai ir kalbos bei aptarimai liesis laisvai
Į viršų
Kiras
2010 Lap 23 d., 12:08
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Sveikinu konkurso nugalėtoją Mindaugą!

Darbas apie Lietuvos aviacijos uniformas, manau, pelnytai pripažintas geriausiu. Aš asmeniškai iš pat pradžių galvojau, kad šis rašinys taps nugalėtoju.
Taip pat iš karto buvo matyti, kad apie uniformas ir apie voldemarininkų pučą rašė tas pats asmuo. Bet kas autorius niekaip neatspėjau. Todėl gerokai nustebau, kai AP pamačiau kolegos Mindaugo straipsnį apie Juozą Kumpį. Dabar viskas aišku. Trijų straipsnių vieno autoriaus gal ir būtų buvę per daug...

Savo prizą - knygą "Aviacijos sportas Lietuvoje 1940-1989 metais" perleidžiu jauniausiam konkurso dalyviui, mano kraštiečiui Mariui Mureikai (šią knygą savo bibliotekoje jau turiu).

P.S.
Būtų įdomu sužinoti LAM darbuotojų vertinimą ir komentarus.
Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Lap 23 d., 15:11
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Kiras rašė ...


Sveikinu konkurso nugalėtoją Mindaugą!

Darbas apie Lietuvos aviacijos uniformas, manau, pelnytai pripažintas geriausiu. Aš asmeniškai iš pat pradžių galvojau, kad šis rašinys taps nugalėtoju.
Taip pat iš karto buvo matyti, kad apie uniformas ir apie voldemarininkų pučą rašė tas pats asmuo. Bet kas autorius niekaip neatspėjau. Todėl gerokai nustebau, kai AP pamačiau kolegos Mindaugo straipsnį apie Juozą Kumpį. Dabar viskas aišku. Trijų straipsnių vieno autoriaus gal ir būtų buvę per daug...


Po jūsų komentaro apie Mindaugo straipsnį "Aviacijos Pasaulyje" ir man pasidarė aišku, kad autorius vis dar nežinomas.

Kiras rašė ...
Savo prizą - knygą "Aviacijos sportas Lietuvoje 1940-1989 metais" perleidžiu jauniausiam konkurso dalyviui, mano kraštiečiui Mariui Mureikai (šią knygą savo bibliotekoje jau turiu).


Marius džiaugiasi Gintautai galbūt neturite V.Ašmensko knygos "Lietuvos Aero Klubas 1927 - 1940" ?

Kiras rašė ...

P.S.
Būtų įdomu sužinoti LAM darbuotojų vertinimą ir komentarus.






Komentarams nepakako laiko, tačiau visai įdomu ir naudinga būtų išgirsti komentarus, pastabas ir dabar.


Į viršų
Kiras
2010 Lap 23 d., 19:56
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Nerijus Korbutas rašė ...

Gintautai galbūt neturite V.Ašmensko knygos "Lietuvos Aero Klubas 1927 - 1940" ?
Turiu ir šitą.

Nerijus Korbutas rašė ...

Po jūsų komentaro apie Mindaugo straipsnį "Aviacijos Pasaulyje" ir man pasidarė aišku, kad autorius vis dar nežinomas.
Neatspėjau iki pat šio ryto. Nors paspėlioti buvo visai įdomu.
Į viršų
mureika
2010 Lap 23 d., 23:33
Užsiregistravęs dalyvis #82
Prisijungta: 2009 Geg 30 d., 18:09
Pranešimų: 220
Nerijus Korbutas rašė ...

V vieta. Mažiausiai, 14 jūsų balų, surinko straipsnis
Lietuvos aviacija (1930-1940)
Šio darbo autorius Marius Mureika, dalyvavęs ir pernykščiame straipsnių konkurse. Dėkui Mariui už pastangas.

Taip norėjosi parašyti geriau negu anais metais Tada priešpaskutinė vieta buvo,be to, kai kas netgi 1, 2 vietas skyrė , o dabar nepavyko Aš norėčiau su jūsų pagalba išanalizuoti savo darbą su konkrečiais pavyzdžiais. Juk 4,5 vietas jau turėjau . Reiškia kitais metais taikausi į 3
Nerijus Korbutas rašė ...

V ir IV vietas. užėmę Marius Mureika ir Alvydas Tamošiūnas apdovanojami puikiomis, firminėmis LAK kepurėlėmis ir V.Ašmensko knygomis "Didžiosios Tautos Aukos" su autoriaus autografais ! Kuo nuoširdžiausia padėka ir sveikinimai!
Oho. Dėkui labai
Nerijus Korbutas rašė ...

Didelis nuoširdus AČIŪ visiems rašiusiems!
Nėr už ką!
Nerijus Korbutas rašė ...

SVARBU: Planuojamas svetainės narių, konkurso dalyvių ir visų norinčių susitikimas, kurio metu ir apdovanosime nugalėtojus bei smagiai ir turiningai pasibūsime. Planuojama data ir laikas: 2010 gruodis, Kaunas. Konkrečiau pranešiu savaitės bėgyje. Negalintiems atvykti prizai bus išsiųsti paštu.
Jei bus per Kalėdų-Naujujų metų atostogas, tai be problemų Būsiu ne tik dalyvavęs abiejuose konkursuose, bet ir abiejuose susitikimuose
Kiras rašė ...

Savo prizą - knygą "Aviacijos sportas Lietuvoje 1940-1989 metais" perleidžiu jauniausiam konkurso dalyviui, mano kraštiečiui Mariui Mureikai (šią knygą savo bibliotekoje jau turiu).

Oho, sekasi čia kažkaip man... Labai didelis ačiū!
Į viršų
Nerijus B.
2010 Lap 24 d., 08:41
Užsiregistravęs dalyvis #141
Prisijungta: 2010 Bal 24 d., 10:50
Pranešimų: 276
Mariau, nemanau, kad labai daug pastangų reikėtų, jog straipsnis pasikeistų į gerąją pusę. Tą visą Jūsų pateiktą medžiagą reiktų susiteminti, pridėti dar keliatą svarbių faktų ir staripsnis išties ženkliai pasikeistų.
Į viršų
Elas
2010 Lap 24 d., 21:37
Užsiregistravęs dalyvis #51
Prisijungta: 2009 Vas 01 d., 09:51
Pranešimų: 126
Nuoširdžiai dėkoju organizatoriams už puikų konkursą. Esu maloniai nustebintas dėl netikėtų dovanų. Man bus didelė garbė gauti šią knygą su autoriaus autografu. Ačiū visiems už palaikymą, už kritiką. Bet kokia patirtis yra vertinga patirtis, o šiame konkurse jos pasisėmiau apsčiai. Nekantriai lauksime sekančių konkursų.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook