Diskusijos

Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
2010 Vas 05 d., 09:10
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4087
Apie rbt972 "perliukus" pratęsiu kitoj temoj.
Dabar į temą:
Dėl nuotraukų žymėjimo. Neaiškinsiu priežasčių, bet jos bus žymimos ir toliau. Išmokau keisti logotipuko spalvą, tad jis ant nuotraukų bus dedamas toks, kad kuo mažiau kristų į akis, bet jis bus. Pirmi bandymai buvo pripažinsiu, kiek nevykę - tai perdidelis tas "kleckas", tai labai rėžiantis akį.
Žymėdamas stengiuosi, kad "kleckas" (ankščiau užrašas) neuždengtų veidų, lėktuvo fragmentų, uniformų detalių ir t.t.

Apie Korbuto perspausdintus leidinius: prieš pradėdamas svetainę, dar net iki suburiant komandą, kiek įmanoma stengiuosi rasti kontaktų dėl straipsnių, kitos medžiagos naudojimo.
Kiek pavyko rasti darbų autorių ir su jais susisiekti, niekas neprieštaravo, o tik linkėjo sėkmės. Su Aviacijos Pasauliu irgi tas pats.
Aišku, svetainėje yra nemažai straipsnių, kuriems nėra gautas žodinis ar raštinis leidimas "perspausdinti", bet dažniausiai tik todėl, kad nepavyko sukontaktuoti su autoriais. Dėl senesnių publikacijų, pvz.: kur dabar ieškoti leidimo "perspausdinti" pvz. P.Hiksos atsiminimus spausdintus 1969 m. Sparnuose ar pnš.
Tokiais atvejais visada nurodome šaltinį ir viliamės, kad niekam neužklius. Jei atsitiks taip, kad autorius ar kažkas kitas turintis kažkokias teisės pareikš pretenzijas - be žodžių įrašą paslėpsime ir mėginsime ieškoti kompromiso.
Straipsniai iš Aviacijos Pasaulio: svetainėje nerasite nei vieno šviežio straipsnio - tai daroma sąmoningai, idant nekenkti leidiniui finansiškai, nes mažų mažiausiai negražu būtų "spausdinti" straipsnį iš naujo numerio. Tada jau tikrai, kaip Saulius sakė: kam jį bepirkti?
Taip pat "nekepame" ištisų knygų PDF'ais, o viena kita knygos ištrauka tai tik paskatins susidomėjusį ją nusipirkti. Jei dar įmanoma aišku.
Na, kad Plieno Sparnai užsiguli sandėliuose tai naujiena. Gal taip buvo ankščiau, gal paprasčiausiai trūko reklamos?Dabar kiek žinau ankstesnių numerių įsigyti praktiškai nebeįmanoma. Ir tikrai žinau, kad labai daug reklamos leidiniui duoda internetas. Modeliuotojų forumai, kitos aviacinės svetainės, tame tarpe ir mūsų.
Tai va tiek...
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Facebook