Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Pijus
2009 Rgp 21 d., 23:31
Pijus

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: 2008 Lap 05 d., 16:57
Pranešimų: 889
Sėkmės visiems Maloniai praleiskit laiką. Lauksiu fotoreportažo.
Į viršų
rbt972
2009 Rgp 22 d., 20:05
Svečias
Susibėgimas įvyko !
Sudalyvavo virš 10 svetainės narių + kt.
LAM'o eksponatų istorijas pasakojo net trys (!) vienas kitą papildantys "gidai" : Saulius,Remigijus ir Juozas.
Jono dėka pažiūrėjome filmą apie Darių ir Girėną,kava/arbata vaišinomės.
Pirmoji susitikimo dalis tęsėsi virš 4 val.(žmoniškai taip sakyčiau )
Antrosios metu nusėdome netoli Muziejaus esančioje kavinaitėje "svetainiškiems " pokalbiams....

O čia kadrai,kuriuos užfiksavo mano fotikas :
Paulius prie Kauno Autobusų stoties dairosi atvykstančių suvalkiečių-Lapino ir mureikos:



Susitikimo vieta-LAM'as,atsisukęs-Nerijus :



Restauruojamo sklandytuvo "Mucha" apžiūra :



Lapinas lėktuvo viduje :



Sąjudžio "didvyris" AN-2 :



Prie "skenduolio" Mi-8 uodegos Juozas,Lapinas,mureika :



Turiningai praleidome dieną - pabendravome gyvai,užmezgėm naujas pažintis,apturėjom krūvą įspudžių,informacijos ir t.t.
AČIŪ visiems sudalyvavusiems,viskas buvo laabai Gut

[ Redaguota 2009 Rgp 23 d., 11:26 ]
Į viršų
Kaukas
2009 Rgp 22 d., 20:53
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: 2008 Lap 23 d., 23:15
Pranešimų: 54
Na ką gi... Aplinkybės susiklostė, kad ryte paskambinau Robertui, bet jis telefoną laikė krepšyje išjungtą. Neprisidėjau, o gaila...
Pats kaltas, žinojau apie susitikimą, bet į forumą neužsukau.
Į viršų
Nerijus Korbutas
2009 Rgp 22 d., 22:19
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Dėkui Robertai už gražų pristatymą.

Noriu nuoširdžiai padėkoti šios svetainės nariams ir kitiems nepatingėjusiems atvykti į šią gražią mažą šventę.
Dėkui panevėžiečiams Robertui su Pauliumi, mūsų jauniausiems kolegoms Juliui (Lapinas) ir Mariui (mureika), kolegai iš Mano Sparnų svetainės Justui, kuris nepatingėjo ir draugą pakalbinti ir atsivesti, dėkui Auktumui Noreikai su Dariumi Lukoševičiumi, Kauno tvirtovės atstovui Domui, dėkui Gintautui (Kirui), šios svetainės administratoriui Mindaugui, Juozui Pleitai.
Atskirą didelį Ačiū norėčiau tarti Lietuvos Aviacijos Muziejaus komandai, direktoriui Remigijui Jankauskui, vyr. muziejinkui Jonui Čepui, Sauliui Štului.

Nenoriu daug kartotis, bet pasipasakosiu ir aš.
Planavome daug aplankyti, daug pamatyti, tačiau taip gavosi, kad pilnai užteko ir didelė dienos dalis tiesiog sutirpo LAM'e.
Buvome sutikti ypač šiltai, pasakojimas vijo pasakojimą, pasikeisdami apie muzejų, eksponatus ir kitus klausimus pasakojo Saulius, Remigijus, Juozas.
Jonas Čepas kaip autorius pristatė ir pademonstravo, muziejaus pajėgumais išleistą filmą apie Darių ir Girėną. Vėliau sėdome prie stalo, buvome pavaišinti kava. Diskusijų tikrai netrūko.
Julius Lapinas panoręs papilotuoti Piperį, gana sėkmingai, simuliatoriaus pagalba, juo paskraidė.
Po visko, kas norėjo "apsiprekino" muziejaus kasoje, ten galima įsigyti knygų, žurnalų bei porą J.Čepo filmų.
Iš muziejaus nors tik dalis, bet sugužėjome į netoliese esančią kavinukę, pasėdėjom, pašnekėjom, pasidalijom kukliomis dovanomis ir išsiskirstėm.... Iki kito karto!

Pridedu keletą fotografijų:

















Į viršų
Flyer
2009 Rgp 23 d., 11:06
Užsiregistravęs dalyvis #27
Prisijungta: 2008 Lap 27 d., 15:47
Pranešimų: 135
Ot kaip gaila kad negalėjau atvykti, na nieko bus ir kitų kartų
Į viršų
rbt972
2009 Rgp 23 d., 11:21
Svečias
Dar keletas akimirkų iš ten.
Kinosalėje:







Prie lėktuvo ANBO-1 :


Į viršų
Nerijus Korbutas
2009 Rgp 23 d., 22:51
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Juliau ir Domai laukiam foto. Kaip kiti dalyvavę, kodėl nieko nerašot? Negi viskas buvo taip blogai?
Į viršų
Lapinas
2009 Rgp 24 d., 19:11
-
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: 2008 Lap 07 d., 19:11
Pranešimų: 133
Aš tik dabar iš Kauno grįžau, nes teko neplanuotai 2 dienom paviešėti pas giminaičius Mano nuomone, susitikimas gavosi puikus

Šiandien-Rytoj turėtumėte pamatyti mano nuotraukas


Į viršų
Lapinas
2009 Rgp 24 d., 20:08
-
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: 2008 Lap 07 d., 19:11
Pranešimų: 133
Na va, šiek tiek padirbėjau ir sukėliau savo nuotraukas

P.S. Labai AČIŪ Robertui (rbt972), kad mane su Marium (mureika) paėmė iš stoties ir į ją atgal parvežė!

[ Redaguota 2009 Rgp 24 d., 20:10 ]
Į viršų
rbt972
2009 Rgp 24 d., 21:59
Svečias
P.S. Labai AČIŪ Robertui (rbt972), kad mane su Marium (mureika) paėmė iš stoties ir į ją atgal parvežė!

Lapine,prašom,į sveikatą,bele padėjo
O nuotraukose tu sugebėjai užfiksuoti tai,ką mes su Nerijumi praleidome,t.y.pačius muziejaus eksponatus.
Šaunuolis,puikūs kadrai.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook