Diskusijos

Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
2009 Rgs 06 d., 21:48
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4087
Sveiki kolegos, bendraminčiai !
Atostogos, kaip ir kiti gerai dalykai baigiasi... Kam tenka grįžti prie darbų, kam prie mokslų, taip ir mūsų komanda su džiaugsmu grįžta prie tolimesnių šios svetainės plėtojimo darbų: toliau rinksime įvairią medžiagą, diskutuosime, ieškosime savo "amerikų".
Kažkokių sensacijų artimiausiu laiku nepateiksime, bet dirbsime ta linkme kokia ir pradėjome, o pradėtų darbų ir vis dar tuščių puslapių daugiau nei miške medžių. Tačiau tai mūsų nebaugina.
Jei pastebėjote, šio rudens pabaigoje pas mus didelė šventė - pirmasis svetainės gimtadienis. Laukite žinių ta tema
Pradėdami šiuos naujus mokslo metus, ta pačia proga noriu pakviesti norinčius ir galinčius kažkuo prisidėti prie svetainės kūrimo. Senasis svetainės branduolys neišsiblaškė, tačiau privėso - dėl labai suprantamų priežasčių: daugumą vis stipriau spaudžia mokslai.
Aš pats šio rudens darbus pradėsiu apdorodamas savo atostogų medžiagą, pradedant Bleriot memorialu, Soldinu ir baigiant vakarykščiu pasiskraidymu autentišku Dragon Rapid, kas ir vainikavo mano atostogas.
Gero ir šilto jums rudens!
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook