Diskusijos

Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
sky76v
2011 Grd 13 d., 23:40
Užsiregistravęs dalyvis #49
Prisijungta: 2009 Sau 27 d., 14:48
Pranešimų: 1306
Nesu užregistravęs „Mano sparnuose“ ir nežinau, ar ten diskutuojama šia tema, bet, manau, tai aktualu visiems aviatoriams. Seime svarstomi turto mokesčio įstatymai, tarp jų ir transporto priemonių, ir tai nėra maloni žinia. Lėktuvai ir sklandytuvai turi būti apmokestinti po 300 Lt. už toną startinio svorio per mėnesį. Įdomu, kiek po to Lietuvoje liks privačių lėktuvų ir sklandytuvų savininkų? Tiesa, išimtis daroma profesionalaus sporto veikloje naudojamoms transporto priemonės (bet klausimas, ar tai galioja tik, tarkim, Jurgio Kairio lėktuvams, ar ir LAK narių turimiems orlaiviams), taip pat savadarbėms transporto priemonėms - paskatinimas konstruktoriams mėgėjams, bet kiek Lietuvoje liks norinčių įsigyti lietuviškos gamybos sklandytuvus, ar galinčių dalyvauti VGC? Įdomu, kokių priemonių šiais klausimais galėtų imtis Lietuvos Aeroklubas?
Į viršų
Nerijus Korbutas
2011 Grd 14 d., 08:40
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Dėka greitai sureagavusių ir seimą užgriuvusių aviatorių: Įstatymo projektas priimtas svarstymui su pasiūlymais neapmokestinti ULO ir savadarbių orlaivių.
Visgi, visko perrašinėti neverta, gal pasižiūrėkit "veiksmą" Mano Sparnuose

Buvo planų ir turimus savadarbius orlaivius tempti prie seimo, kad valdžios žmogai susivoktų kokia tai prabanga ilgus metus savo rankomis lipdytas aparatėlis. Na, o kas liečia prabangias muilines - tai nematau didelės bėdos jei ir apmokestins. Jei turi 100 t. eurų nusipirkti lėktuvą - tai rasi ir tūkstantuką, kitą per metus mokesčiams.
Į viršų
lokys
2011 Grd 14 d., 22:34
Užsiregistravęs dalyvis #239
Prisijungta: 2011 Rgp 14 d., 21:44
Pranešimų: 287
Na, vgc turi atsargini plana-registruoti sklandytuvus UK.Is to netgi islosim del pigesnio draudimo.
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook