Diskusijos

Lietuvos Aviacijos Istorija 1919 - 1940 m. :: Diskusijos :: Svetainės reikalai :: Svetainės naujienos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Konkursas "Suklijuok ANBO-IV"
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
2010 Lie 05 d., 19:47
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Dėkui Nerijau už priminimą, nors pamiršęs nebuvau. Užbėgai už akių porą valandų.

Gaila, kad nesulaukėm nei vieno bandymo sudalyvauti. Kaltinti nėr ką - gal tik save. Trūko reklamos - nors svetainės nariai ir paskaitė, bet nepasistengė paplatinti to kituose savo mėgiamuose forumuose ar savo svetainėse. Buvo pasiūlymas tęsti konkurso datą. Nusprendžiau, kad dirbtinai tęsti nereikia. Du mėnesiai pakankamas laiko tarpas.

Kita mano, kaip konkurso organizatoriaus, klaida - skelbdamas konkursą nekalbėjau apie prizus. Norėjau pažiūrėti kas įdomiau - pati konkurso idėja ir galimybė dalyvauti ar prizinis fondas. Matomai padariau klaidą. Gal visgi reikėjo paskatinti dalyvavimą papasakojus apie prizinį fondą.
O jis buvo numatytas gan gausus: vertingos aviacinės knygos anglų ir lietuvių kalbomis, LAK kepurėlės bei stambieji prizai: keletas A3 ir A2 formato OLFA ir FISKARS pjaustymo kilimėlių.
Planuose yra dar vienas virtualus modeliavimo konkursas. Faktas, kad informacija pati nesklinda, tad teks "investuoti" į reklaminę kompaniją ir būtinai suvilioti dalyvius prizais. Sėkmės visiems !!!!
Į viršų
Nerijus B.
2010 Lie 05 d., 20:05
Užsiregistravęs dalyvis #141
Prisijungta: 2010 Bal 24 d., 10:50
Pranešimų: 276
Aš manyčiau, idėja gera, reiktų padaryt apklausą kas galvotų tokiam konkurse sudalyvauti. Na ir mano pasiūlymas būtų pratęsti konkurso datą.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook