Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
hobi25
2010 Sau 30 d., 10:43
Svečias
Matyt Norbutas Mazai supranta siuose reikaluose. Ok pasmane sunukas laptopas su 15 coliu monitorium. http://i48.tinypic.com/wmarzd.jpg
http://i46.tinypic.com/30bjlvb.jpg va sitaip atrodo pasmane svetaine. O siaip coliai cia vaidina maziausia vaidmeni. svarbiasia pikseliu skaicius. Mazesni nei maniskis teturi naujieji mini laptopai kaip ASUS Eee 1024 X 600. Kaip pirma rasiau tokiu atveju Vidurine skilti nustatom ne pikseliais o procentais. Ji pati prisitaikytu prie kiekvieno. Tema baikta. Nemegstu kai bando iaiskint savo tiesa nors yra neteisus.
Į viršų
Lapinas
2010 Sau 30 d., 12:53
-
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: 2008 Lap 07 d., 19:11
Pranešimų: 133
O aš šiuose reikaluose suprantu daug, taip pat naudoju 15' colių laptopo ekraną ir netgi specialiai atsidariau Opera naršyklę viską patikrinti... Viskas buvo puiku Ir nebuvo jokių tarpų. Čia tamsta kažką su savo Opera nustatymais prisižaidėte Išbandžiau šią svetainę su visomis turimomis naršyklėmis ir viskas buvo atvaizduota korektiškai

Kokią Opera versiją naudojate?

[ Redaguota 2010 Sau 30 d., 12:54 ]
Į viršų
Kaukas
2010 Sau 30 d., 14:38
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: 2008 Lap 23 d., 23:15
Pranešimų: 54
Aš matau va taip:


Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Sau 30 d., 15:45
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4087
Aš per 15'' monitorių matau nuo krašto iki krašto, kaip ir turi būti. Per 19'' matau kaip Kaukas, tai irgi taip kaip turi būti.
Sakyčiau, vos atėjus ir dar neapsiplunksnavus nekorektiška vertinti mano kompetencijos vienoj ar kitoj srity. Kuris čia iš mūsų perrašė style.css failą pagal poreikius - aš ar tamsta? Tad man geriau žinoti, kaip nustatomas vieno ar kito lauko plotis.
Beje, ne Norbutas, o Korbutas.
Į viršų
KĘSTUTIS A.
2010 Sau 30 d., 16:03
Užsiregistravęs dalyvis #25
Prisijungta: 2008 Lap 25 d., 00:56
Pranešimų: 136
Belieka pakartoti seną lietuvišką patarlę: ,,Įleisk kiaulę į bažnyčią, tai ir ant altoriaus užlips ''.
Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Sau 30 d., 16:03
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4087
Pridedu paveiksliuką, kuriame nufotografuota taip kaip matau aš per 15''. Taip turėtų matyti visi per 15''' monitorius.




Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Sau 30 d., 16:24
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4087
Kritika nėra blogai, tačiau, vos atėjus nederėtų aiškinti, kad čia visi asilai, bandantys įrodinėti savo netiesą, reikalauti kažką trinti, kažką plėsti, keisti ir t.t.
Parodykit savo indėlį šios svetainės plėtojime, pademonstruokit žinias diskusijose ir kai tapsit tikru svetainės nariu tada ir galėsit kažko reikalauti.
Ši svetainė, dėl siauros specifikos, neturi didelių srautų lankytojų, tačiau, esantys čia elgiasi mandagiai, jaučia pagarbą pašnekovui, stengiasi išlaikyti aukštą diskusijų lygį. Nepritapę, tie kuriems tokia tvarka nepriimtina, labai greit iškrenta iš šios bendruomenės savo noru.
Į viršų
Kaukas
2010 Sau 30 d., 19:56
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: 2008 Lap 23 d., 23:15
Pranešimų: 54
hobi25:
O siaip coliai cia vaidina maziausia vaidmeni. svarbiasia pikseliu skaicius.
<...>Man tiesiog nenorint i akis krinta tusti sonai.<...>
Kaip pirma rasiau tokiu atveju Vidurine skilti nustatom ne pikseliais o procentais. Ji pati prisitaikytu prie kiekvieno. Tema baikta. Nemegstu kai bando iaiskint savo tiesa nors yra neteisus.

Prieš mesdamas lazdą, kolega, įsitikinkite, kad tai - ne bumerangas. Minėtiems "tuštiems šonams" (beje, lietuvybes naudoti kompetencija neleidžia?) reikšmės neturi nei pikseliai, nei procentai, nei coliai. Reikšmę turi monitoriaus šonų proporcijos arba pikselių padalijimas. Didumoje nešiojamų kompiuterių ir kai kuriuose naujuose monitoriuose proporcijos yra 16:9 prie 1280x800 pikselių padalijimo, ir tokiu atveju, neiškraipius nustatymuose natūralių vaizdinių proporcijų, "tušti šonai" arba tarpai atsiras pas kiekvieną.
Gal būt programuojant svetainę galima nustatyti proporcinį ekrano užpildymą, nežinau, tačiau net tokiu atveju, man jūsų tonas, kolega, nepriimtinas.
Į viršų
diedas
2010 Sau 30 d., 20:59
Užsiregistravęs dalyvis #119
Prisijungta: 2010 Sau 18 d., 08:25
Pranešimų: 8
Labai įdomi tema, ane? Nerijau, tu čia vieną kampą patempk į viršų, o kitą į dešinę, viskas nuspalvink lilavai-morkavai-ružavai, va tada bus liuks. Taip?

Ponai ir ponaičiai, svarbu ne tai, KAIP parašyta, svarbu KAS parašyta. Taip, dizainas irgi svarbu, bet jo reikšmė antraeilė, pirmaeilis yra turinys. Nuotraukos, straipsniai, diskusijos. Kas iš to, jei išorė blizgės, o viduje bus tuščia.
Nesiimu vertinti šios svetainės dizaino, pagyrų nedalinsiu, bet ir peikimo nebus. Bet kuriuo atveju man šis dizainas netrukdo čia ieškoti ir rasti man reikalingos informacijos, o tai yra svarbiausia.
Tad vietoj tuščių ginčų apie tuščius plotus kraštuose geriau ir toliau sėkmingai skraidykime po aviacijos istoriją.
Į viršų
egiz
2010 Sau 30 d., 22:22
egiz
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: 2008 Grd 08 d., 18:15
Pranešimų: 197
Aš tai neieškau "šiknoj musyčių", man labai patinka tai kas ir kaip čia daroma
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook