Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
mureika
2009 Grd 02 d., 23:08
Užsiregistravęs dalyvis #82
Prisijungta: 2009 Geg 30 d., 18:09
Pranešimų: 220
Pijus rašė ...


Sakau, kad turbūt nežinojai,kad toks straipsnis yra ir tiek. Atsiprašau, jei įžeidžiau.


Neįžeidėte nebijokite
Į viršų
Rimas
2009 Grd 03 d., 00:43
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 22:51
Pranešimų: 6
Man labiausiai patiko Ginto straipsniai.Matosi labai logiškas faktų apibendrinimas nesileidžiant į emocijas.Patiko Juozo stripsnis.Kiti straipsniai taip pat verti dėmesio visiems besidomintiems Lietuvos aviacijos istorija.
Į viršų
Kiras
2009 Grd 03 d., 12:58
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Nerijus Korbutas rašė ...

Įdomiausia tema apie "Sakalą". Atrodo, dar niekur rimčiau neaprašytas lėktuvas. Tiesa, šiek tiek suvelta viskas...

Na, kodėl "suvelta"?
Šiame straipsnyje Juozas nušovė iš karto net ne du - o tris "zuikius": aprašė Amerikos lietuvį lakūną P.Šaltenį, lėktuvą Taylor „Cub“ ir Lietuvos Šaulių aviaciją.

Į viršų
Paulius
2009 Grd 03 d., 18:27
Paulius
Užsiregistravęs dalyvis #7
Prisijungta: 2008 Lap 07 d., 16:30
Pranešimų: 122
Man labiausiai patiko G. Kačergiaus straipsniai, sklandi kompozicija, viskas aiškiai ir suprantamai išdėstyta, nagrinėjamos aktualios ir įdomios temos.

J. Pleitos straipsnis labai informatyvus, tačiau viskas sudėta į vieną bloką ir dėl to šiek tiek sunkiau skaitomas.

M. Mureikos straipsnis man pasirodė šiek tiek neišbaigtas, kai kuriose vietose trūksta aiškumo, sklandaus perėjimo nuo vienos pastraipos prie kitos.

K. Rimšelio nuotraukos istorija kažkiek nuvylė, nes papasakota istorija suinrigavo, bet labai netikėtai baigėsi. Šiaip straipsnelį daugiau išplėtus ta linkme, gautųsi tikrai įdomus darbas.
Į viršų
mureika
2009 Grd 03 d., 20:17
Užsiregistravęs dalyvis #82
Prisijungta: 2009 Geg 30 d., 18:09
Pranešimų: 220
Pauliau gal galite pasakyti tuos neaiškumus ir neišbaigimus,kitą sykį žinosiu tada o sklandumas tarp pastraipų.... Negi čia turėjo būti sklandus straipsnis?
Į viršų
Paulius
2009 Grd 03 d., 21:34
Paulius
Užsiregistravęs dalyvis #7
Prisijungta: 2008 Lap 07 d., 16:30
Pranešimų: 122
Mano nuomone trūksta tikslumo apie kovas su lenkais, nepaaiškinta kada maždaug jos prasidėjo, nurodyti tik metai.
Neaišku kada ir kokie posėdžiai vyko Augustave.
Nežinia ar Pranckevičius grįžo iš nelaisvės, ar mirė Lenkijoje.
Taip pat nenurodyta kada baigėsi kovos su lenkais.
Na ir panašios praleistos smulkmenėlės, kurios pridėtų straipsniui aiškumo.

Be to,nereikia į mane kreiptis daugiskaita .
Į viršų
mureika
2009 Grd 04 d., 00:06
Užsiregistravęs dalyvis #82
Prisijungta: 2009 Geg 30 d., 18:09
Pranešimų: 220
Dėkui, kitą sykį žinosiu Bet manau čia visi žino,kad Pranckecičius grįžo iš nelaisvės Tiesiog va aš pagal savę rašiau ,bet ateityje tikrai į tai atsižvelgsiu

[ Redaguota 2009 Grd 04 d., 00:06 ]
Į viršų
Lapinas
2009 Grd 04 d., 16:08
-
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: 2008 Lap 07 d., 19:11
Pranešimų: 133
5 taškai - G.Kačergius - „Lituanikos“ katastrofos priežasčių analizė.

4 tšk. - M. Mureika- Lietuvos Aviacija Nepriklausomybės karuose.

3 tšk. - J. Pleita - Paulius IR Sakalas.

2 tšk. - G. Kačergius - „Lituanikos“ pašovimo versija.

1 tšk. - K. Rimšelis - Nuotraukos istorija.

Taigi tokia mano nuomonė
Į viršų
eppanzer
2009 Grd 04 d., 17:26
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: 2009 Sau 05 d., 08:36
Pranešimų: 490
5 tšk. - M.Mureika - Lietuvos Aviacija Nepriklausomybės karuose
4 tšk. - G.Kačergius - „Lituanikos“ katastrofos priežasčių analizė.
3 tšk. - J. Pleita - Paulius IR Sakalas
2 tšk. - K. Rimšelis - Nuotraukos istorija
1 tšk. - G. Kačergius - „Lituanikos“ pašovimo versija.
Taškais įvertinau tik todėl, kad visiems vengiant vertinti nebus galima išrinkti nugalėtojo
Patiko visi straipsniai ir juos perskaitysiu dar kartą kai turėsiu daugiau laiko. Labai patiko ir trumpi Pauliaus pastebėjimai, tik Mureikos straipsniui aš turiu pastabų mažiau nei Paulius.
Vienintelė pastaba G.Kačergiui būtų dėl sunkiųjų kulkosvaidžių. Yra specialūs priešlėktuviniai stovai kulkosvaidžiams ir tikrai niekas netrukdo kulkosvaidžiais šaudyti į lėktuvus. Nagrinėjamu laikotarpiu priešlėktuvinė gynyba buvo viena iš sričių, kurioje kulkosvaidžiai buvo plačiai naudojami. Šiaip G.Kačergiaus straipsniai man labai patiko

[ Redaguota 2009 Grd 04 d., 17:28 ]
Į viršų
Nerijus Korbutas
2009 Grd 08 d., 21:01
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Aptilo straipsnių komentarai. Noriu priminti, kad darbai stipriai vertinami ir kitą savaitę jau turėtume skelbti rezultatus.

Taip pat: po konkurso atsiras nauja tema ir joje prie gėdos stulpo kalsime tuos narius, kurie vertinimo laikotarpiu lankėsi svetainėje, kažką rašė, skaitė, o konkurso darbų įvertinti neįstengė

Išduosiu mažą paslaptį, kad vienas (kolkas nesakysiu kuris) darbas, kaipo labiausiai atitinkantis formatą ir nepaisant rezultatų, greičiausiai bus spausdinamas jau artimiausiame Aviacijos Pasaulis 12 numeryje. Tam kartui tiek . Laukite naujienų!
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook